Kartı okutulan öğrencinin okula hangi saatte teslim edildiği ve okuldan hangi saatte ve dakikada teslim alındığı bilgisi sisteme otomatik olarak kaydedilir.

Untitled-1

Kart sahibi velinin bilgileri çocuğu teslim alan bölümüne otomatik olarak kaydedilir. Bu sayede öğrencimizi okuldan kimin, hangi saatte aldığı bilgisi sistem arşivinde bütün yıl boyunca saklanır herhangi bir sıkıntı anında öğrencimizin kim tarafından ve ne zaman alındığı bilgisine anında ulaşılabilir…

 

 

shutterstock_127592033Veli kartını sisteme okuttuğu anda saniyeler içinde sınıf içindeki ünitede öğrenci adı anons edilir.Bu sayede öğretmenimiz, öğrencinin velisinin geldiğini öğrenir ve öğrencimizi sınıftan gönderir veya varsa yardımcı personele teslim eder.

 

Öğretmen çağırılan öğrencilerin tümünü sınıfındaki bilgisayarından anlık olarak takip edebilmektedir.

shutterstock_180498017

Mutlu okullar, mutlu veliler…
Süreç saniyeler içinde ve otomatik olarak gerçekleştiği için okul giriş kapısındaki yoğunluk ve öğretmenin sınıfındaki son saat öğrenci gönderme yoğunluğu hafifler. Tüm  görevliler zamanı daha verimli kullanabilecekleri için velilerle ilgilenebilecekleri zamanlar  ve velilerin memnuniyetleri artar.

 

 

Bizlere  hemen ulaşın 0850 360 16 88  /  0530 874 30 08