Lütfen Bekleyiniz

loading
Kurum kartları sadece kurum yetkilileri tarafından sipariş verilebilmektedir.
Öğrenci Kimlik Kartı (Plastik) - Kart Ayarları

Yeni sınıfı seçiniz :

Yeni kulüp sınıfı seçiniz :

Tümünü Seç  |  İlk 100 Kayıt Seç |   İlk 50 Kayıt Seç |   Seçimi Kaldır |  
Listele
Toplu Sınıf Değiştir | Toplu Kulüp Değiştir | Listeyi İndir | Resimleri İndir |
Seçilenleri Sipariş Ver
- 4 adet kart ve üzeri olan kart siparişlerinizde kargo bedeli Sekizdesekiz tarafından karşılanır.
- Basımı yapılmamış kart siparişlerinizi 'Siparişlerim' menüsünden iptal edebilirsiniz.

Düzenleme Aşamasındaki Kart
(0 adet)

Sipariş Verilmiş Kart
(0 adet)

Basılmış Kart
(0 adet)

UmayAna Okutulmuş Kart
(0 adet)

Güncellenmiş Kart
(0 adet)

İptal Edilen Kart
(0 adet)

Kullanıma Kapatılan Kart
(0 adet)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
AASD ASDAS ASDAS
AAA AAA AAAA
ÖLŞ LŞLŞL 9090909
ÖLŞ LŞLŞL 9090909
İDRİS ALCU
İDRİS ALCU
SWS FFF 45454
Yüklenecek dosyayı seçin :
Yükle
Yükleniyor...
Mevcut Resim
Mevcut Anons
Yeni Resim Yükle
Yeni Anons Yükle
Resmi Sil
Anons Sil
Son Resimler
Resim 1Resim 2Resim 3Resim 4Resim 5
Adres Bilgileri
Sipariş Özeti
Sonuç
Adı *:
Soyadı *:
Adres *:
İl:
İlçe:
Telefon *:
Fatura Tipi:
TC Kimlik No *:
Devam Et
# Kart Adı Adet B. Fiyat Tutar (TL)
1 Öğrenci Kimlik Kartı (Plastik) Tutar
# Kargo Bedeli 1 4.75 Tutar
Ara Toplam : 0
KDV : 0
Genel Toplam : 0
4 adet Kart ve üzeri olan kart siparişlerinizde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanır.
Sizin Sorumluluğunuz: Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir.Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir. Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları SEKİZDESEKİZ A.E.T. LTD.ŞTİ. sorumluluğunda değildir.
Bizim sorumluluğumuz: Baskı hatalarından veya bozuk baskıdan SEKİZDESEKİZ A.E.T. LTD.ŞTİ sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.
SİPARİŞ ONAYLADIĞINIZDA SONUÇ EKRANI GELMEDEN PENCEREYİ KAPATMAYINIZ....
Geri
Onayla

Sipariş talebiniz alınmıştır.

Sipariş numaranız :

Ödeme yaparken mutlaka sipariş numaranızı belirtin. Hesap numaralarımıza 'Hesap Numaraları' sayfasından ulaşabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu ve kargo detaylarını 'Siparişlerim' sayfasından takip edebilirsiniz.

Kapat

KART BASKI MERKEZİ KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ

MADDE 1.TANIMLAR

1.1. KART BASKI MERKEZİ: SEKİZDESEKİZ BİLGİSAYAR YAZILIM DONANIM EĞİTİM ARAÇ ve GEREÇ HİZMETLERİ BİLİŞİM İLETİŞİM ELEKTRİK OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve özelliklerin sunulduğu yazılımı;

1.2. KULLANICILAR: KART BASKI MERKEZİ’ne erişen her gerçek ve/veya tüzel kişi ve/veya kişileri;

1.3. İÇERİKLER: KART BASKI MERKEZİ ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, rakam, fiyat v.b görsel, yazınsal ve işitsel imgeleri ve metinleri ifade eder.

MADDE 2.KULLANIM KOŞULLARI

İşbu sözleşme, " SEKİZDESEKİZ BİLGİSAYAR DONANIM EĞİTİM ARAÇ ve GEREÇ HİZMETLERİ BİLİŞİM İLETİŞİM ELEKTRİK OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ve/veya yetkili satıcıları " (Sözleşmede "SEKİZDESEKİZ" olarak anılacaktır) ile KART BASKI MERKEZİ’ne erişerek yazılımı kullanma durumunda olan tarafınız arasında; KART BASKI MERKEZİ üzerinde olan içerik, üyelik, lisans, test ve soru hizmetlerinden ayrıca burada adı geçmeyen ama yazılım içerisinde özellik olarak sunulan diğer tüm hizmet ve özelliklerden yararlanma konusu hakkında yapılmaktadır.KART BASKI MERKEZİ’ni kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarını kabul etmediğiniz takdirde, KART BASKI MERKEZİ’ni kullanmaktan derhal vazgeçiniz.

2.1. KART BASKI MERKEZİ’nde sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde KART BASKI MERKEZİ’ne erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarını SEKİZDESEKİZ dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikler periyodik olarak KART BASKI MERKEZİ’nde yayınlanacak ve yayınlandığı anda geçerli olacaktır. SEKİZDESEKİZ tarafından KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarında yapılan her değişikliği KART BASKI MERKEZİ hizmetlerinden yararlanan ve KART BASKI MERKEZİ’ne erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

2.2. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları KART BASKI MERKEZİ üzerinden yayınlanarak; KART BASKI MERKEZİ’ni kullanan her kişi tarafından erişimi mümkün kılınıp yürürlüğe konmuştur. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları ayrıca, SEKİZDESEKİZ hizmetlerinden yararlanacak olan KULLANICILAR’la ve iş ortaklarıyla yapılmış ve/veya yapılacak olan her türlü sözleşmenin de ayrılmaz bir parçasıdır.

MADDE 3.GENEL HÜKÜMLER

3.1. SEKİZDESEKİZ, KART BASKI MERKEZİ dâhilinde erişime açtığı hizmetler, özellikler ve İÇERİKLER'den hangisinin ücrete tabi olacağını belirlemekte tamamen serbesttir.

3.2. KART BASKI MERKEZİ’ni kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi/kurumsal amaçlarla KART BASKI MERKEZİ üzerinden işlem yapabilirler. KULLANICILAR'ın, KART BASKI MERKEZİ dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Tüm KULLANICILAR, SEKİZDESEKİZ ve/veya başka bir üçüncü şahsın haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir iş ve eylemde bulunmayacağını; yazılı, görsel ve işitsel bilgileri açıklamayacağını, SEKİZDESEKİZ'e açıkladığı her türlü yazılı, görsel ve işitsel bilginin SEKİZDESEKİZ'e açıkladığı sırada her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda SEKİZDESEKİZ'in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. KULLANICILAR, KART BASKI MERKEZİ içerisine yüklediği resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video klipleri, dosyaları, veritabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla SEKİZDESEKİZ ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

3.3. KART BASKI MERKEZİ dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı SEKİZDESEKİZ’in, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, SEKİZDESEKİZ çalışanlarının ve yöneticilerinin, SEKİZDESEKİZ yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. SEKİZDESEKİZ, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve İÇERİKLER'in güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt, garanti ve kontrol etmemektedir.

3.4. KULLANICILAR, KART BASKI MERKEZİ’ni kullanarak, SEKİZDESEKİZ’in, diğer KULLANICILAR'ın ve üçüncü kişilerin aleyhine hiçbir faaliyette bulunmayacaklardır. KULLANICILAR'ın işbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları hükümlerine ve hukuka aykırı olarak gerçekleştirdikleri KART BASKI MERKEZİ üzerindeki faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı SEKİZDESEKİZ'in doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

3.5. KULLANICILAR, KART BASKI MERKEZİ dâhilinde kendileri tarafından sağlanan tüm bilgilerin ve tüm İÇERİKLER'in doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. SEKİZDESEKİZ, KULLANICILAR tarafından KART BASKI MERKEZİ kullanılarak oluşturulan, yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve İÇERİKLER'in doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

3.6. KULLANICILAR, KART BASKI MERKEZİ dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacağını, SEKİZDESEKİZ’in ve üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

3.7. SEKİZDESEKİZ, KART BASKI MERKEZİ dâhilinde sunulan hizmetleri ve özellikleri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. SEKİZDESEKİZ, bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önceden haber vermeden kullanabilir. KULLANICILAR, SEKİZDESEKİZ'in talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri ivedi olarak yerine getirmek zorundadırlar. SEKİZDESEKİZ tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme istekleri gerekli görüldüğü takdirde doğrudan SEKİZDESEKİZ tarafından yapılabilir. SEKİZDESEKİZ tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin, KULLANICILAR tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararlar, hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen KULLANICILAR’a aittir.

MADDE 4.FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

4.1. KULLANICILAR KART BASKI MERKEZİ’ni ve SEKİZDESEKİZ'in telif haklarına tabi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasına SEKİZDESEKİZ’in ve/veya KART BASKI MERKEZİ’nin hizmetlerine erişim veya kullanım izni vermek hakkına sahip değildirler. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları dâhilinde SEKİZDESEKİZ tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde, KULLANICILAR, SEKİZDESEKİZ'in telif Haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.

4.2. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları dâhilinde SEKİZDESEKİZ tarafından sarahaten yetki verilmediği hallerde, SEKİZDESEKİZ; KART BASKI MERKEZİ hizmetlerine, SEKİZDESEKİZ telif haklarına tabi çalışmalarına, SEKİZDESEKİZ ticari markalarına, SEKİZDESEKİZ ticari görünümüne veya bu KART BASKI MERKEZİ vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

MADDE 5.KART BASKI MERKEZİ KULLANIM KOŞULLARI’NDA DEĞİŞİKLİKLER

SEKİZDESEKİZ, tamamen kendi takdirine bağlı olarak işbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarını herhangi bir zamanda KART BASKI MERKEZİ’nde ilan ederek değiştirebilir. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarının değişen hükümleri, yazılım içinde yayınlandıkları andan itibaren geçerlilik kazanacaktır. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları KULLANICILAR’ın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

MADDE 6.MÜCBİR SEBEPLER

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, SEKİZDESEKİZ işbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarından herhangi birini geç ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, SEKİZDESEKİZ açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için SEKİZDESEKİZ'in herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır. "Mücbir sebep" terimi, ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve SEKİZDESEKİZ'in gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği olaylar olarak yorumlanacaktır. Bunun yanında sınırlı olmamak koşuluyla, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları, SEKİZDESEKİZ'in gerekli bilgi güvenliği önlemleri almasına karşın KART BASKI MERKEZİ’ne yapılan saldırılar gibi durumlar mücbir sebep olaylarına dâhildir

MADDE 7.UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarının uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları dâhilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması durumunda Türk Kanunları ihtilafı kuralları hariç olmak üzere, Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşullarından dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf halinde Bursa Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

MADDE 8.YÜRÜRLÜK ve KABUL

İşbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları SEKİZDESEKİZ tarafından KART BASKI MERKEZİ içerisinde ilan edildiği anda yürürlük kazanır. KULLANICILAR, işbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları hükümlerini KART BASKI MERKEZİ’ni kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. SEKİZDESEKİZ, dilediği zaman işbu KART BASKI MERKEZİ kullanım koşulları hükümlerinde değişikliğe gidebilir ve değişiklikler KART BASKI MERKEZİ üzerinde yayınlandığı andan itibaren yürürlülüğe girer. KART BASKI MERKEZİ’ne dair herhangi bir sorunuz olması halinde veya herhangi bir sebepten ötürü SEKİZDESEKİZ ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen http://www.sekizdesekiz.com.tr adresindeki internet sitesini ziyaret ediniz.

onizleme_basliksatirbir
onizleme_basliksatiriki
Adı: AHMET
Soyadı: 1234
Sınıfı: Kardelenler
Bu kart Örnek İlköğretim Okulu'na aittir

Kart Baskı Merkezi işlemlerini, Google Chrome ile yapınız!